• Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiady związane z innymi dyscyplimami sportu

#1 2011-02-26 20:55:58

 marcin

Administrator

3399176
Call me!
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 518
Punktów :   17 
IDOL: Artur Boruc

Wywiady związane z innymi dyscyplimami sportu

Tutaj znajdziecie wywiady z osobami związanymi np.z lekkoatletyką,siatkówką,itd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.imgur.com/lv3dO.jpg

Offline

 

#2 2011-02-26 20:57:07

 marcin

Administrator

3399176
Call me!
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 518
Punktów :   17 
IDOL: Artur Boruc

Re: Wywiady związane z innymi dyscyplimami sportu

Wywiad z Moniką Pyrek



Marcin Malinowski: Każdy sportowiec ma swoją własną historię, dlaczego akurat wybrał konkretny sport. Co skłoniło cię do tego, że zdecydowałaś się akurat na jedną z dyscyplin lekkoatletycznych?

Monika Pyrek: Zadecydował przypadek. Przez remont sali gimnastycznej mojej szkoły podstawowej i przeziębienie mojego nauczyciela trafiłam pod opiekę trenerów lekkiej atletyki. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa do dzisiaj. Wcześniej grałam w koszykówkę w reprezentacji szkoły. Myślę, że lepiej czułam się w konkurencji indywidualnej, gdzie mogłam polegać tylko na sobie. Stąd miłość do lekkiej atletyki.

Marcin Malinowski: Można śmiało powiedzieć, iż to właśnie dzięki tobie skok kobiet o tyczce jest tak popularną dyscypliną w naszym kraju. Jak oceniasz jej rozwój?

Monika Pyrek: Byłam jedną z pierwszych dziewczyn w Polsce, które postanowiły skakać o tyczce. Szybko udało mi się opanować podstawy skoku o tyczce, a za tym poszły pierwsze rekordy Polski. Rekord Polski udało mi się pobić 69. razy, ale marzy mi się jeszcze jeden: 70-ty.
Mamy kilka zdolnych zawodniczek. Jednak ostatnio miały problemy zdrowotne. Mam nadzieję, że szybko powrócą do dyspozycji i będą poprawiać swoje rekordy życiowe. W tym roku mamy 4. miejsca (3. kwalifikacje + Ania Rogowska - zielona karta jako mistrzyni świata) na MŚ w Korei. Mam nadzieję, że jest to motywujące.

Marcin Malinowski: Czy jest jeszcze coś, co chciałabyś osiągnąć na arenie międzynarodowej? Może jakieś niespełnione marzenie...?

Monika Pyrek: Chciałabym wytrwać w zdrowiu do igrzysk olimpijskich w Londynie, a tam walczyć o medal olimpijski, ale ponad wszystko chciałabym zakończyć karierę sportową z poczuciem spełnienia się jako sportowiec. O tym marzę.

Marcin Malinowski: Odbiegając od sportu. Wystąpiłaś także w kolejnej edycji show "Taniec z Gwiazdami" wygrywając w wielkim stylu. Miło będziesz wspominać ten czas spędzony na parkiecie?

Monika Pyrek: To były niezapomniane chwile. Przepiękna przygoda życia, która dała mi siłę i nową motywację do uprawiania sportu.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.imgur.com/lv3dO.jpg

Offline

 

#3 2011-03-10 15:06:47

 marcin

Administrator

3399176
Call me!
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 518
Punktów :   17 
IDOL: Artur Boruc

Re: Wywiady związane z innymi dyscyplimami sportu

Wywiad z Radosławem Zawrotniakiem



Marcin Malinowski: Jak idą panu przygotowania do tego sezonu ?

Radosław Zawrotniak: Bardzo dobrze.Mogę być zadowolony.

Marcin Malinowski: Co chce pan osiągnąć w tym sezonie ?

Radosław Zawrotniak: Na pewno mój największy cel w tym roku to zakwalifikowanie się do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Marcin Malinowski: Liczy pan na medal na Igrzyskach ?

Radosław Zawrotniak: Tak.Już zdobyłem medal przecież na igrzyskach,drużynowy ale jest (Śmiech).Udało mi się w 2010 roku zdobyć brąz na Mistrzostwach Europy w Lipsku.A więc mogę być pozytywnie nastawiony.

Marcin Malinowski: Jaki jest pana najcenniejszy medal ?

Radosław Zawrotniak: Wszystkie medale i inne rzeczy przeze mnie zdobyte są dla mnie cenne.Mam medal zdobyty na IO,MŚ,ME,i na pewno te medale bardziej cieszą niż np.z jakiegoś turnieju.

Marcin Malinowski: A więc pozostało mi tylko życzyć aby udało się panu zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich które odbędą się za rok.

Radosław Zawrotniak: Postaram się nie zawieść kibiców.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.imgur.com/lv3dO.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiady związane z innymi dyscyplimami sportu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl